Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Sarnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sarnik

Sarnik,zachodniopomorskie

91 800 zł71,13 m² 1 290,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk sprzeda w konkursie ofert nieruchomość w Sarniku za cenę nie niższą niż 91 800 zł. Kontakt telefoniczny z kancelarią w dni robocze od 9 do 17ej. Oględziny nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Barlinek(Sarnik + 6 km)

433 000 zł61,91 m² 6 994,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Wiśniowa nowoczesna przestrzeń do życia w Barlinku. (apartament A1, b1,B2 zarezerwowany). DO sprzedaży pozostał ostatni wolny apartament A2-w aktualnej cenie do końca kwietnia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Choszczno(Sarnik + 21 km)

690 000 zł132,86 m² 5 193,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Nowa cena Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w domu jednorodzinnym z dwoma wyodrębnionymi lokalami. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Pełczyce, ul. Ogrodowa. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 m , położone na 2 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lipiany(Sarnik + 23 km)

199 900 zł57,60 m² 3 470,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 57,60 m2 zlokalizowane w centrum Lipian na pierwszym piętrze w kamienicy. Na nieruchomość położoną w bliskiej odległości ratusza oraz jeziora składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bierzwnik

Bierzwnik(Sarnik + 25 km)

145 000 zł85 m² 1 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w malowniczej lokalizacji Bierzwnika, otoczonej piękną naturą, w pobliżu naturalnych zbiorników wodnych oraz lasów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Lipiany(Sarnik + 23 km)

225 000 zł46,81 m² 4 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Choszczno(Sarnik + 21 km)

389 000 zł103,83 m² 3 746,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest klimatyczne i bardzo wygodne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe, na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 103,83 m2. Mieszkanie ponadto składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Choszczno(Sarnik + 21 km)

329 000 zł48,24 m² 6 820,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 48,24 m2. W skład mieszkania wchodzi również kuchnia, łazienka, duży przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorzowska

Różanki(Sarnik + 23 km)

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja - mniej niż 5000 zł 1 M2 Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane w spokojnym miejscu w Różankach (szklarnia), ok 1,5 km od Gorzowa Wlkp. Budynek: niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mur Południowy

Choszczno(Sarnik + 21 km)

340 000 zł55,80 m² 6 093,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Choszczno, cztery pokoje, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mur Południowy 9 w Choszcznie. W najbliższej okolicy: szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sarnik

Sarnik,zachodniopomorskie

76 000 zł52 m² 1 474,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży W sarniku Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Sarniku. Mieszkanie na 1 piętrze (blok 2 piętrowy) Fantastyczna lokalizacja!. Dużo światła i przestrzeni. Bardzo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij